اظهار نظر پرز در مورد پیشنهاد چینی ها برای رونالدو و اعتراضات پیکه


اختصاصی | فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید تاکید کرد هیچ پیشنهاد رسمی از لیگ چین برای جذب کریس رونالدو به این باشگاه ارائه نشده است.به گزارش ورزش 11، در ماه های اخیر ستارگان زیادی از دنیای فوتبال با ارقام نجومی راهی لیگ چین شده اند و در روزهای اخیر شایعات زیادی در مورد پیشنهاد گزاف یک تیم چینی برای جذب کریستیانو رونالدو شنیده شده است که پرز آن را تکذیب می کند.

پرز گفت:-


ابراز علاقه و ارائه پیشنهاد برای کریس رونالدو موضوع عجیبی نیست زیرا در طی این سالها تیم های زیادی علاقمند به جذب این ستاره پرتغالی بوده اند.

اما ما تا به حال پیشنهادی برای جذب او از لیگ چین دریافت نکرده ایم و در بعضی مواقع اینگونه شایعات در بین مردم طبیعی است.-
رونالدو 31 ساله در اواخر سال 2016، قرارداد خود را تا سال 2021 با کهکشانی ها تمدید کرد. بعد از اتمام مراسم اهدای جوایز فیفا، فلورنتینو پرز بالاخره سکوت خود را در مورد اعتراضات داوری بارسا شکست. بازیکنان بارسا خصوصا پیکه در هفته های اخیر به شدت به اوضاع داوری انتقاد کرده اند و تاکید داشتند که داوری ها به سود رئال مادرید است.

پرز در این موردهم گفت:-


از نظر من جرارد پیکه بازیکن بسیار قابلی است که حضور او در تیم منتخب فیفا نیز موید این موضوع است. این تفکر من در مورد پیکه است. اما در مورد داوری باید بگویم که هرگز در طول دوران زندگی در مورد داوری صحبت نکرده ام اما باید بگویم که کاری که از سال 2000، باشگاه رئال مادرید و من انجام دادیم خیلی به بهبود شرایط داوری کمک کرده است.-
پرز همچنین در مورد غیبت ستارگان بارسا در مراسم فیفا گفت:-


من خیلی علاقمند بودم که آنها نیز در این مراسم شرکت کنند اما حتما دلیلی برای غیبت داشته اند.-


 
سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.