دزدی عجیب در مراسم بهترین های فیفا


اختصاص | 6 ساعت در مراسم انتخاب برترین‌های سال 2016 به انتخاب فیفا دزدیده شد.به گزارش ورزش 11، مراسم The Best دوشنبه شب در زوریخ با حضور سرمربیان بازیکنان و بزرگان مشهور جهان فوتبال برگزار شد اما در این مراسم اتفاق عجیبی رخ داد. 6 ساعت گران قیمت دزدی شد و به همین منظور فیفا شکایت خود را به پلیس ارائه داد.

این ساعت‌ها که مارک Hublot  داشتند ناپدید شدند و تاکنون جزئیات بیشتری درباره این اتفاق منتشر نشده است. 6 ساعت ناپدید شده هر یک 93 هزار یورو ارزش داشتند که قرار بود در مراسم The Best به بهترین‌های سال در بخش‌های مختلف داده شود. ضرر 552 هزار یورویی با این سرقت به فیفا وارد شده است.

با ناپدید شدن این ساعت‌ها، فیفا مجبور شد به رونالدو، کلودیو رانیری و لوید (بهترین بازیکن زن سال)، و سه برنده دیگر، ساعت دیگری با مدل متفاوت بدهد. به زودی قرار است فیفا ساعت های اصلی را برای این 6 نفر بفرستد. البته برخی منابع این اتفاق را نوعی تبلیغات تلقی می کنند.
سایت ورزش 11، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.